אריזות מבלט למוצרים רגישים/אלקטרוניקה

 

מטרתן העיקרית של אריזות מבלט בסוגים ובגדלים שונים היא להגן על המוצר הרגיש אשר מונח בתוכן. אריזות מבלט מיוצרות כך שלמעשה לכל מוצר אשר יונח בתוכן יש עריסה ייעודית המותאמת בדיוק למידות המוצר ומונעת מהמוצר לנוע בתוך הקופסא.
 

אריזות המבלט  מיוצרות בד"כ מחומר חד גלי בטיפוסי גלים שונים. מיועדות לרוב למוצרים קטנים או למוצרים שה"נראות" שלהם חשובה ללקוח. ניתן להדפיס על האריזות  מידע שיווקי וטכני בהתאם לדרישות הלקוח.
 

איך מייצרים אריזות מבלט למוצרי אלקטרוניקה?
 

האריזות מיוצרות במבלט המדגים את צורת המיכל הפרוס. חומרי הריפוד הם בעיקר פוליאטילן לרוב אנטי סטאטי אך ניתן לעשות שימוש בחומרים אחרים\נוספים. גם את חומרי הריפוד ניתן לחתוך במבלט באופן שיתאימו למוצר.
 

ניתן לארוז כרטיסים אלקטרוניים, מכשירי מדידה עדינים, מחשבים ואף מכשירים צבאיים , כמובן שהשיקול בייצור וקביעת האריזה עצמה והחומר הספוגי לוקח בחשבון גם את מידות המוצר ואת הרגישות שלו להלמים וכו'.
 

החלק השלישי הוא תכנון האריזה עצמה. לשם כך אנחנו משתמשים בתוכנות שרטוט מתקדמות אשר מתחשבות בכל רכיבי המוצר, גם אם קיימים לו חלקים נוספים ולמעשה כך אנחנו יוצרים את האריזה עצמה שבשלב מאוחר יותר תועבר לפס הייצור שלנו ומשם אליכם.