אריזות לייצוא

בתכנון אריזות ליצוא יש לקחת בחשבון מס' פרמטרים המשפיעים ישירות על אופן הגעת המוצר ללקוח הסופי ועל מחיר המשלוח. לדוגמא:
 

ככל שמשקל האריזה נמוך יותר, עלות המשלוח האווירי נמוכה יותר, וככל שפתרונות האריזה יהיו טובים יותר באופן שיאפשר ניצול מכולה באופן טוב יותר עלות המשלוח הימי תרד. אריזות קרטון לייצוא מספקות את שני המרכיבים הללו: קלות המשקל וניצול הנפח (העמסה בגובה) מאפשרות אחסון יעיל, בטוח וזול יותר.
 

יתרונות אריזות קרטון לייצוא 

לוח קרטון תלת גלי בנוי משלוש שכבות גליות וארבע שכבות מישוריות. מבנה זה מקנה לא רק יציבות ועמידות אלא גם מספק שכבת שיכוך למוצרים המאוחסנים. משקלן של אריזות קרטון לייצוא מגיע לכדי שליש או רבע מאריזות עץ, וכשמדובר ביצוא אווירי תמיד כדאי לשקול מעבר לאריזת קרטון במקום אריזת עץ היכן שניתן ובמיוחד כשמדובר במוצרים קלי משקל.
 

אריזת קרטון לייצוא היא אריזה חזקה במיוחד ועמידה בפני כח מעיכה גבוה. המבנה המודולרי בשילוב עם עמידות גבוהה למעיכה הופכת את סידור אריזות קרטון לייצוא במכולות ימיות ובכלי הטייס לסידור יעיל במיוחד המאפשר לנצל את שטח האחסון באופן מיטבי ולחסוך עלויות שינוע נוספות.לחברת טרי-וול (ישראל) בע"מ יש נסיון רב שנים בתכנון אריזות יעילות ליצוא הנותנות פיתרון מיטבי ללקוח הן בהיבט מחיר האריזה והן בהיבט עלויות המשלוח. החומרים המשמשים לייצור אריזות קרטון לייצוא ניתנים למחזור ובכך אנו מסייעים לשמירה על איכות הסביבה.
 

אריזה לייצוא - עמידה בסטנדרטים קשיחים

אריזות קרטון לייצוא עומדות ואף עולות על הנדרש בתקנים בינלאומיים מחמירים. אריזות קרטון תלת גלי עומדות במבחני תקינה ומתאימות לשינוע מוצרים כבדים, מזון, או מוצרים עדינים הדורשים הגנה מירבית.
 

כמו כן, בבעלות חברת טרי-וול(ישראל) בע"מ  מערך יצור מתקדם לאריזות עץ  משולבות דיקט ,חומרי ריפוד,חלקי מתכת  ו\או אריזות מתכת למשלוח ציוד כבד במיוחד. אריזות לשימוש רב פעמי תכנון האריזות מבוצע ע"י אנשי השטח בליווי מח' ההנדסה המפעילה תוכנות תלת מימד מתקדמות.
 

מכיוון שבמרבית המדינות קיימים חוקים ורגולציות שונים לחומרי אריזה.כגון: תקן חיטוי וסימון אריזות עץ(ISPM-15 ) שנקבע על ידי ה- IPPC, ארגון הגג של רשויות הגנת הצומח באו"ם.המעידות כי העץ ממנו יוצרה האריזה עבר חיטוי בהתאם לדרישות התקן וככזה הינו נקי ממזיקים. התקן אינו חל על עץ מעובד (סנדוויץ').