פתרונות אריזה ייחודיים

כאשר יש לשנע או לאחסן מוצרים, יש לקחת בחשבון את הצרכים המיוחדים הנגזרים מהמוצר ומדרישות הלקוח. ישנם מוצרים כבדים במיוחד, מוצרים מסוכנים שיש להגן ולרפד אותם באופן מיוחד, דרישות עיגון וצורות ייחודיות אשר דורשות התאמת האריזה לצורת המוצר.
 

פתרונות אריזה מותאמים

לא בכל החומרים ניתן לעצב אריזות כך שיתאימו במיוחד לצורת המוצר, או לדרישות חוזק האריזה, הריפוד והמיגון הנדרש מהן. אריזות קרטון ובמיוחד אריזות קרטון תלת גלי הולמות במיוחד להתאמה ספציפית למוצר בגלל הקלות היחסית בה ניתן לעצב את האריזה כך שתתאים בדיוק לצרכי הלקוח והמוצר.

 

מלבד צורת האריזה, ניתן להתאים במיוחד גם את אופן פתיחת האריזה כך שתתאים גם לפתיחה חוזרת במידת הצורך. טרי-וול מספקת פתרונות אריזה ושינוע מותאמים הכוללים מלבד האריזה עצמה גם משטחי עץ אשר מייעלים את אופן אחסון המוצר, פתרונות ריפוד ומיגון ואביזרי עיגון. טרי –וול מציעה את כל חלקי פתרונות אריזה תחת קורת גג אחת, תוך עמידה בתקני איכות בינלאומיים ולווי אנשי מקצוע מיומנים ומהנדסי אריזה.  
 

סוף מעשה במחשבה תחילה

פתרונות אריזה ייחודיים דורשים תכנון רב מראש כאשר קיים יתרון  לשיתוף הלקוח ברמות התכנון השונות. כיום ניתן לשרטט ולתכנן את פתרון האריזה ולהציגו ללקוח תוך שימוש בתוכניות הדמיה תלת מימדיות, דבר המאפשר ללקוח להיות מעורב בשלבי התכנון והאישור עוד לפני ייצור המוצר.
 

פתרונות אריזה קיימים

לאחר שנים של ניסיון וצבירת ידע, ישנם מוצרים רבים המהווים פתרונות אריזה מגוונים שנותנים פתרון ללקוחות. בין פתרונות האריזה הקיימים:
 

אריזות צובר עבור נוזלים, כימיקלים ומוצרי תפזורת

מכסים

שרוולים

שוקת ומכסה

משטחים מסוגים שונים
 

פתרונות אריזה לכל מטרה

אריזות קרטון תלת גלי מספקות מגוון פתרונות אריזה לכל מטרה. בגלל החוזק המבני הגבוה של חומר האריזה ניתן לאחסן ולשנע באמצעות פתרונות אריזה אלו גם מוצרים כבדים במיוחד. תכונות הריפוד הטבעיות של קרטון תלת גלי בשילוב חומרי ריפוד נוספים מספקים פתרונות אריזה לא רק למוצרים כבדים אלא גם למוצרים הדורשים הגנה מיוחדת.
 

משקלם הקל של פתרונות אריזה עשויים קרטון תלת גלי הופכים אותם אידיאליים לייצוא, בהובלה ימית ובהובלה אוירית.